ה- O2 הגיע לפורטנייט עם חווית קריאטיב חדשה

ספקית הטלפונים הניידים O2 התחברה עם פורטנייט ויוצרי הקהילה בכדי להביא להרפתקה מוזיקלית אינטראקטיבית למשחק.

הנה כל מה שתוכל לעשות במהלך אירוע ה- O2 x Fortnite:

  • המקום: האי הקריאטיבי הזה כולל העתק במשחק של O2 Arena בלונדון. באי תוכלו למצוא מיני משחקים, טרמפים ואטרקציות אחרות. כדי להגיע לשם, שחקנים יכולים להיכנס לפורטל בברכת הברכה או להזין את קוד Creative Island 2500-3882-9781.

  • Life Easy הופעות: החל מהשעה 15:30 אחר הצהריים ב- 24 ביוני 2021, יפתח פורטל באי ה- O2, מה שיוביל למופע של להקת החיים הקלה. תוכל גם לגשת למופע באמצעות אריח רשימת ההשמעה “EASY LIFE AT THE O2” או באמצעות פורטל מובלט בברוכים הבאים

  • אין הופעה רגילה: תוך כדי אינטראקציה עם המופע, תועבר לנסיעה בסבב אל תוך הדמיון של החיים הקלים. זו חוויה אינטראקטיבית מלאה בה אתה כל הזמן נמצא בתנועה!

  • עדיף על חולצת להקה: באי ה- O2 נמצאים שלטים המציגים קוד גאולה עבור תרסיס החיים הסוחט. עשה את דרכך אל “O2 Blueroom” כדי למצוא את קוד הגאולה. כמזכרת לחוויה, השחקנים מסוגלים לממש את הריסוס החדש הזה ב fortnite.com/redeem מהיום.

 

שחקנים שישלימו את חוויית ‘החיים הקלים ב- O2’ יקבלו את מסלול הלובי של עב”מים וחייזרים, שיתוף פעולה מיוחד בין החיים הקלים לצוות סאונד פורטנייט.

המופע יכלול שירים מהאלבום החדש של החיים הקלים “life’s a beach”. עם אורך מוגדר של כ. 20 דקות, לשחקנים יש מסע עמוס לצפות בקריאייטיב.

האי O2 והחוויה ‘החיים הקלים ב- O2’ יהיו זמינים עד השעה 19:00 ב- 27 ביוני.